Facebook

YouTube

ul. Drzymały 16, 64-200 Wolsztyn, tel. 68 384 20 23
Polish English French German Russian

logo niepodleglo

KONKURS "PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?"

Rozpoczęła się XVIII edycja konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, skierowanego do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Konkurs realizowany jest w ramach Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce na lata 2014-2018, we współpracy z Wielkopolskim Kuratorium Oświaty oraz Wielkopolskim Centrum Onkologii.

Zadanie konkursowe w tegorocznej edycji polega na stworzeniu gry planszowej pod hasłem "Palić, nie palić - oto jest pytanie?".

Prace konkursowe wraz z niezbędną dokumentacją należy przesłać na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wolsztynie, ul. Drzymały 16, 64-200 Wolsztyn do dnia 13 kwietnia 2018 roku.

Regulamin


W okresie od 1 marca do 13 kwietnia 2018 r. w szkołach podstawowych powiatu wolsztyńskiego odbył się etap szkolny wojewódzkiego konkursu na przygotowanie gry planszowej pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” Działania kierowano do uczniów klas piątych szkół podstawowych. Udział w przedsięwzięciu wzięło 142 uczniów.

Do etapu powiatowego z placówek oświatowo – wychowawczych nadesłano 7 prac konkursowych, z których komisja konkursowa ustaliła:

I miejsce: Kacper Fojud ze Szkoły Podstawowej nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały w Wolsztynie,

II miejsce: Jagoda Sterniak ze Szkoły Podstawowej im. Edwarda Tomińskiego w Buczu,

III miejsce: Nadia Kluj ze Szkoły Podstawowej we Wroniawach.

Nagrody dla laureatów ufundowane zostały przez Urząd Miejski w Wolsztynie oraz Urząd Gminy Przemęt.

Praca laureata I miejsca przesłana została do WSSE w Poznaniu i będzie reprezentować powiat wolsztyński w etapie wojewódzkim konkursu.

 

Mapa zagrożeń