ul. Drzymały 16, 64-200 Wolsztyn, tel. 68 384 20 23
Polish English French German Russian

logo niepodleglo

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS - ROK SZKOLNY 2017/18

Pogadanka i konkurs w Szkole Podstawowej w Karpicku

Dnia 15 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Karpicku przeprowadzono pogadankę oraz konkurs dotyczący różnego rodzaju dymów w ramach programu edukacyjnego „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało nagrodę ufundowaną przez Urząd Miejski w Wolsztynie.


Konkurs plastyczny pod hasłem „Nie pal przy mnie, proszę”
w Szkole Podstawowej we Wroniawach

Dnia 24 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej we Wroniawach odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Nie pal przy mnie, proszę”. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia i programu „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Adresatami były dzieci 5 i 6 - letnie. Udział w przedsięwzięciu wzięło 25 dzieci. Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało nagrodę ufundowaną przez Urząd Miejski w Wolsztynie.


Pogadanka i konkurs plastyczny pod hasłem „Nie pal przy mnie, proszę”
w Szkole Filialnej w Starej Dąbrowie

Dnia 24 listopada 2017 r. w Szkole Filialne w Starej Dąbrowie przeprowadzono pogadankę i podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Nie pal przy mnie, proszę”. Konkurs został zorganizowany w ramach programu „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało nagrodę ufundowaną przez Urząd Miejski w Wolsztynie.


Pogadanka i konkurs plastyczny w Szkole Filialnej w Tłokach

Dnia 3 listopada 2017 r. w Szkole Filialnej w Tłokach przeprowadzono pogadankę oraz podsumowanie konkursu plastycznego o tematyce antynikotynowej w ramach programu edukacyjnego „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało nagrodę ufundowaną przez Urząd Miejski w Wolsztynie.

 

Mapa zagrożeń