ul. Drzymały 16, 64-200 Wolsztyn, tel. 68 384 20 23
Polish English French German Russian

logo niepodleglo

MOJE DZIECKO IDZIE DO SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2017/18

Spotkanie edukacyjno – informacyjne z rodzicami dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 3 w Wolsztynie

Dnia 17 kwietnia 2018 r. w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie odbyło się spotkanie edukacyjno – informacyjne z rodzicami dzieci uczęszczających do ww. przedszkola. W przedsięwzięciu udział wzięli przedstawiciele PSSE w Wolsztynie, którzy przekazali informacje dotyczące zdrowego odżywiania dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Pogadanka w Szkole Podstawowej im. Edwarda Tomińskiego w Buczu

Dnia 26 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Edwarda Tomińskiego w Buczu w oddziale przedszkolnym w grupie dzieci 5 - 6 letnich przedstawiciel PSSE w Wolsztynie przeprowadził pogadankę nt. grypy w ramach programu „Moje Dziecko Idzie do Szkoły”. Spotkanie miało na celu zwiększyć wiedzę dzieci na temat chorób zakaźnych oraz działań profilaktycznych dotyczących grypy. Dzieci uczestniczące w przedsięwzięciu otrzymały zakładki.

Pogadanka i konkurs w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu

Dnia 6 października 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyły się pogadanka oraz konkurs – quiz dot. zdrowego odżywiania w ramach programu edukacyjnego „Moje Dziecko Idzie Do Szkoły”.
Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało upominek ufundowany przez Urząd Gminy w Siedlcu.


Pogadanka i konkurs plastyczny w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wolsztynie

Dnia 6 października 2017 r. w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wolsztynie odbyły się pogadanka oraz podsumowanie konkursu plastycznego dotyczącego zdrowego odżywiania w ramach programu edukacyjnego „Moje Dziecko Idzie Do Szkoły”.
Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało nagrodę ufundowaną przez Urząd Miejski w Wolsztynie.

 

Mapa zagrożeń