ul. Drzymały 16, 64-200 Wolsztyn, tel. 68 384 20 23
Polish English French German Russian

logo niepodleglo

PRELEKCJA "ZDROWA KOBIETA" W SZKOLE W KĘBŁOWIE

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kębłowie przedstawiciel PSSE w Wolsztynie przeprowadził prelekcję pn. „Zdrowa Kobieta”, w której udział wzięło 35 dziewcząt klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz III oddziału gimnazjalnego. Spotkanie miało na celu zwiększyć świadomość młodych kobiet na temat profilaktyki raka piersi oraz raka szyjki macicy.

Czytaj więcej: PRELEKCJA "ZDROWA KOBIETA" W SZKOLE W KĘBŁOWIE

POGADANKA "ZDROWA KOBIETA"

Dnia 2 kwietnia 2019 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wolsztynie przedstawiciel PSSE w Wolsztynie przeprowadził prelekcję pn. „Zdrowa Kobieta”, w której udział wzięły dziewczęta klas VII i VIII ww. szkoły. Spotkanie miało na celu zwiększyć świadomość młodych kobiet na temat profilaktyki raka piersi oraz raka szyjki macicy.

Czytaj więcej: POGADANKA "ZDROWA KOBIETA"

SZKOLENIE "WIEM - NIE BIORĘ! JESTEM BEZPIECZNY"

Dnia 2 kwietnia 2019 r. w Niepublicznej Branżowej Szkole I Stopnia w Wolsztynie należącej do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze przedstawiciel PSSE w Wolsztynie wraz z policjantami KPP w Wolsztynie przeprowadzili szkolenie pn. „Wiem – nie biorę! Jestem bezpieczny”, w którym udział wzięli uczniowie ww. szkoły.

Czytaj więcej: SZKOLENIE "WIEM - NIE BIORĘ! JESTEM BEZPIECZNY"

INFORMACJA O ZABIEGACH AGROLOTNICZYCH W LASACH

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze zawiadamia, że w okresie od 29 kwietnia do końca czerwca 2019 roku (w zależności od pogody oraz stopnia rozwoju szkodników owadzich), będą przeprowadzone zabiegi ograniczania populacji barczatki sosnówki, brudnicy mniszki, zwójek dębowych i strzygoni choinówki przy użyciu sprzętu lotniczego, na terenie niżej wymienionych nadleśnictw.

Czytaj więcej: INFORMACJA O ZABIEGACH AGROLOTNICZYCH W LASACH

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2019

Światowy Dzień Zdrowia odbywa się co roku pod innym hasłem. W tym roku tematem przewodnim jest „Zdrowie dla wszystkich”, a hasłem tegorocznych obchodów: „Powszechna opieka zdrowotna: wszędzie dla każdego”.

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2019

KONKURS "ZASZCZEP SIĘ WIEDZĄ O SZCZEPIENIACH"

Media Support Group - organizator kampanii informacyjnej „Zaszczep się wiedzą” - doceniając ogromne znaczenie szczepień, organizuje konkurs skierowany do nauczycieli „Zaszczep się wiedzą o szczepieniach”

Czytaj więcej: KONKURS "ZASZCZEP SIĘ WIEDZĄ O SZCZEPIENIACH"

KONKURS - SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK 2019

Główny Inspektorat Sanitarny ogłosił III edycję ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od używek”. Konkurs realizowany jest w ramach utrzymania trwałości rezultatów Projektu KIK/68 pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Czytaj więcej: KONKURS - SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK 2019

BEZPIECZNE WALENTYNKI 2019

Państwowa Inspekcja Sanitarna po raz kolejny realizuje akcję pt. „Bezpieczne Walentynki”. Akcja ta skierowana jest przede wszystkim do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów. Działania te mają na celu zwiększyć świadomość w zakresie HIV i AIDS.

Czytaj więcej: BEZPIECZNE WALENTYNKI 2019

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

×

2 MAJA